[Main Menu]
• [-->]

[Tytuł]

Udrycze. to niewielka wieś położona w województwie lubelskim, w powiecie zamojskim. Dogodny dojazd i malownicze położenie czynią Udrycze świetnym miejscem wypoczynku dla ludzi poszukujących ciszy i spokoju, a jednocześnie zainteresowanych zabytkami historycznymi regionu i jego niezwykłymi walorami krajobrazowymi. W pobliżu znajduje się miasto Zamość, którego renesansowe centrum wpisane zostało na listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, liczne dwory i pałace, a także urokliwe wsie i historyczne miasteczka, otoczone wspaniałymi pejzażami.

Udrycze leżą w malowniczej dolinie między dwoma wzgórzami, u wrót Skierbieszowskiego Parku Krajobrazowego. Zespół dworsko-parkowy znajduje się na stoku jednego ze wzgórz, łagodnie opadającym ku rzeczce Ferens, płynącej dnem doliny.

W należących do zespołu zabytkowych budynkach, otoczonych wspaniałym, starym parkiem, mieszczą się pokoje gościnne, łączące walory tradycji ziemiańskiej z wygodami nowoczesności. W barokowej oficynie i XIX-wiecznym domu administratora majątku czekają na Państwa pokoje urządzone pięknymi, przedwojennymi meblami, ale także nowocześnie wyposażone kuchnie i łazienki.

Mamy nadzieję, że Państwo również odwiedzą nas, by spędzić niezapomniane chwile i cieszyć się urokami starej siedziby ziemiańskiej. Serdecznie zapraszamy!

Wjazd od strony domku, po prawej park Trawnik i łąka za domkiem Widok na park od strony dworu Widok na pola z końca alei jesionowej Widok na dwór i oficynę od południa Widok na cały zespół dworsko-parkowy Wiosenny pejzaż w najbliższej okolicy Widok ze wzniesienia w pobliżu na wieś Udrycze