[Main Menu]

[Tytuł]


Od 2016 r. proponujemy naszym gościom 5 przytulnych pokoi z łazienkami na poddaszu dworu udryckiego. Ponadto oferujemy  apartament 2-osobowy usytuowany na parterze od strony południowo-wschodniej. Goście korzystający z pokoi na poddaszu mają do dyspozycji w korytarzu: lodówkę, kącik z czajnikiem, kawą i herbatą, podstawowe naczynia oraz stół przy którym można spożyć zimny posiłek. W całym obiekcie jest bezpłatne Wi-Fi, a w pokojach klimatyzacja.

Dostępne pokoje:


Wszystkie apartamenty w oficynie posiadają bezpośrednie, osobne wejścia oraz własne tarasy z meblami ogrodowymi oraz  grilem. W oficynie za dodatkową opłatą akceptujemy czworonogi. 

Dostępne pokoje:

  • Apartament jesionowy - 2-osobowy apartament z dwoma pojedyńczmi łóżkami, wygodna łazienka z prysznicem, kącik kuchenny.
    Zdjęcia i więcej informacji »
  • Apartament lipowy - 2-osobowy apartament z łóżkiem 180 cm, z możliwościa dostawki, niewielka łazienka, kącik kuchenny.
    Zdjęcia i więcej informacji »
  • Apartament Katarzyna - 2-poziomowy komfortowy apartament dla 4 osób z możliwością dostawki. Parter - sień, pokój dzienny połączony z kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową i bidetem. Poddasze - antresola z dodatkowym łóżkiem, toaleta, 2 sypialnie, jedna z łóżkiem małżeńskim, druga z 2 pojedyńczymi łóżkami. W sypialniach klimatyzacja.
    Zdjęcia i więcej informacji »

Całkowicie samodzielny domek o powierzchni ok. 80 m2. Doskonale nadaje się dla rodziny z dziećmi lub grupy przyjaciół. Posiada dwie samodzielne sypialnie, salonik z kominkiem, wyposażoną kuchnię, łazienkę i wc. Komfortowo mogą w nim mieszkać cztery osoby. Istnieje możliwość dostawienia jednego dodatkowego łóżka. Przed domkiem znajduje się taras z meblami ogrodowymi. Zdjęcia i więcej informacji »